UAL10-2KF8
Numer produktu DigiKey
696-1492-ND
Producent
Numer produktu producenta
UAL10-2KF8
Opis
RES CHAS MNT 2K OHM 1% 10W
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 kOhms ±1% 10W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UAL10-2KF8 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 275°C
Seria
Funkcje
Ognioodporność, odporność na impulsy, bezpieczeństwo
Opakowanie
Torba
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Status części
Aktywny
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Rezystancja
2 kOhms
Rozmiar / wymiar
0,752" x 0,799" (19,10mm x 20,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,417" (10,60mm)
Moc (W)
10W