RTDW3N-500RF8
Numer produktu DigiKey
696-RTDW3N-500RF8-ND
Producent
Numer produktu producenta
RTDW3N-500RF8
Opis
SENSOR RTD 500OHM RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
oporowe czujniki temperatury (RTD) 6000ppm/°C Promieniowe
Temperatura robocza
0°C - 100°C
Współczynnik temperaturowy
6000ppm/°C
Prąd
3 mA
Otwór przelotowy
Rezystancja przy 0°C
500 Ohms
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Tolerancja rezystancji
±1%