RSN-10-100B
Numer produktu DigiKey
118-RSN-10-100B-ND
Producent
Numer produktu producenta
RSN-10-100B
Opis
RES CHAS MNT 0.01 OHM 0.1% 1W
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 mOhms ±0,1% 1W Metalowy element Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Skład
Metalowy element
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±15ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
30°C - 70°C
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
Ognioodporny, brak indukcyjności odporność na impulsy, bezpieczeństwo
Status części
Aktywny
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Rezystancja
10 mOhms
Rozmiar / wymiar
6,000" x 1,250" (152,40mm x 31,75mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,380" (35,05mm)
Moc (W)
1W