PFS35-20RF1
Numer produktu DigiKey
696-PFS35-20RF1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
696-PFS35-20RF1CT-ND - Taśma cięta (CT)
696-PFS35-20RF1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PFS35-20RF1
Opis
RES SMD 20 OHM 1% 35W TO263 DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
54 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Ohms ±1% 35W Mikroukład rezystory Niestandardowe DPAK Wykrywanie prądu, odporność na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
PFS35-20RF1 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,406" x 0,398" (10,30mm x 10,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,185" (4,70mm)