PFS35-1KF1
Numer produktu DigiKey
696-1276-2-ND - Taśma i szpula (TR)
696-1276-1-ND - Taśma cięta (CT)
696-1276-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PFS35-1KF1
Opis
RES SMD 1K OHM 1% 35W TO263 DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
54 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms ±1% 35W Mikroukład rezystory Niestandardowe DPAK Wykrywanie prądu, odporność na impulsy Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PFS35-1KF1 Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu, odporność na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe DPAK
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,406" x 0,398" (10,30mm x 10,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,185" (4,70mm)