PF2205-300RF1
Numer produktu DigiKey
PF2205-300RF1-ND
Producent
Numer produktu producenta
PF2205-300RF1
Opis
RES 300 OHM 1% 50W TO220
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
300 Ohms ±1% 50W Rezystory przewlekane TO-220-2 Ognioodporność, odporność na impulsy, bezpieczeństwo Cienka warstwa
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,417" x 0,177" (10,60mm x 4,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,591" (15,00mm)