PF2205-10RF1 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 3 566
Arkusz danych
10 Ohms ±1% 50W Rezystory przewlekane TO-220-2 Ognioodporność, odporność na impulsy, bezpieczeństwo Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PF2205-10RF1
Numer produktu DigiKey
696-1331-ND
Producent
Numer produktu producenta
PF2205-10RF1
Opis
RES 10 OHM 1% 50W TO220
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PF2205-10RF1 Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,417" x 0,177" (10,60mm x 4,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,591" (15,00mm)