PF2203-100RF1
Numer produktu DigiKey
696-1167-ND
Producent
Numer produktu producenta
PF2203-100RF1
Opis
RES 100 OHM 1% 35W TO220
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±1% 35W Rezystory przewlekane TO-220-2 Ognioodporność, odporność na impulsy, bezpieczeństwo Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PF2203-100RF1 Modele
Kategoria
Funkcje
Ognioodporność, odporność na impulsy, bezpieczeństwo
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Rurka
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,417" x 0,177" (10,60mm x 4,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,591" (15,00mm)