PCS-0R047D1
Numer produktu DigiKey
696-PCS-0R047D1-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCS-0R047D1
Opis
RES 0.047 OHM 0.5% 40W RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 mOhms ±0,5% 40W Rezystory przewlekane 4-SIP Wykrywanie prądu Folia metalowa
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Rozmiar / wymiar
0,878" x 0,177" (22,30mm x 4,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,687" (17,45mm)