PCS-0R0033D1
Numer produktu DigiKey
696-PCS-0R0033D1-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCS-0R0033D1
Opis
RES 0.0033 OHM 0.5% 40W RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 mOhms ±0,5% 40W Rezystory przewlekane 4-SIP Wykrywanie prądu Folia metalowa
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Opakowanie
Rurka
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Odprowadzenie promieniowe
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,878" x 0,177" (22,30mm x 4,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,687" (17,45mm)