CSRL1-0R005F1
Numer produktu DigiKey
696-CSRL1-0R005F1-ND
Producent
Numer produktu producenta
CSRL1-0R005F1
Opis
RES 0.005 OHM 1% 1W 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 mOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Wykrywanie prądu, brak indukcyjności Metalowy element
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu, brak indukcyjności
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±75ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 170°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)