CAR0603-470KB1
Numer produktu DigiKey
CAR0603-470KB1-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CAR0603-470KB1
Opis
RES SMD 470K OHM 0.1% 1/16W 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Cienka warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CAR0603-470KB1 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)