BRS100-50RJ8
Numer produktu DigiKey
696-1883-ND
Producent
Numer produktu producenta
BRS100-50RJ8
Opis
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 100W
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Ohms ±5% 100W Okładzina metalowa Rezystory do montażu panelowego
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BRS100-50RJ8 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
260ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Seria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Opakowanie
Skrzynka
Charakterystyka mocowania
Otwory na wkręty
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
3,543" x 3,150" (90,00mm x 80,00mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
50 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±5%
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia przewodów
Moc (W)
100W