ASC1206-100RF1 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 23
Arkusz danych
Bezpośrednie
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 5 000
Arkusz danych
MFR Recommended
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Similar
YAGEO
Similar
Bourns Inc.
Vishay Dale
W magazynie: 5
100 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ASC1206-100RF1
Numer produktu DigiKey
696-ASC1206-100RF1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
696-ASC1206-100RF1CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
ASC1206-100RF1
Opis
RES 100 OHM 1% 1/4W 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ASC1206-100RF1 Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,061" (3,10mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)