RT9078-18GJ5
Numer produktu DigiKey
RT9078-18GJ5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
RT9078-18GJ5CT-ND - Taśma cięta (CT)
RT9078-18GJ5DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RT9078-18GJ5
Opis
IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT-23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA TSOT-23-5
Prąd - spoczynkowy (Iq)
4 µA
PSRR
75dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
TSOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,42V przy 300mA