RT9013-33GB
Numer produktu DigiKey
1028-RT9013-33GBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1028-RT9013-33GBCT-ND - Taśma cięta (CT)
1028-RT9013-33GBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RT9013-33GB
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT23-5
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 500mA SOT-23-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RT9013-33GB Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
50 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
50dB (10kHz)
Status części
Ostatnio kupiono
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,4V przy 500mA