AM-RT14-433P
Numer produktu DigiKey
AM-RT14-433P-ND
Producent
Numer produktu producenta
AM-RT14-433P
Opis
RF TRANSMITTER AM 433MHZ MODULE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Nadajniki RF AM 433MHz 12dBm Antena Moduł
Kategoria
Moc - wyjściowa
12dBm
Producent
RF Solutions
Prąd - nadawania
8mA
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - zasilania
2V - 9V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 80°C
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Częstotliwość
433MHz