X9C103SIZ
Numer produktu DigiKey
X9C103SIZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
X9C103SIZ
Opis
IC DIG POT 10K 8-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 1 obwody 100 zaczepów W górę/w dół (U/D, INC, CS) Interfejs 8-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
X9C103SIZ Modele
Kategoria
Interfejs
W górę/w dół (U/D, INC, CS)
Producent
Renesas Electronics Corporation
Typ pamięci
Nieulotna
Seria
Napięcie - zasilania
5V
Opakowanie
Rurka
Tolerancja
±20%
Status części
Aktywny
Współczynnik temperaturowy (typ.)
±300ppm/°C
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Zmienność
Liniowy
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC
Konfiguracja
Potencjometr
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Liczba obwodów
1
Temperatura robocza
-40°C - 85°C