X9317WS8IZ-2.7T1 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 230
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 0
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 1 obwody 100 zaczepów W górę/w dół (U/D, INC, CS) Interfejs 8-SOIC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
X9317WS8IZ-2.7T1
Numer produktu DigiKey
X9317WS8IZ-2.7T1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
X9317WS8IZ-2.7T1
Opis
IC DIG POT 10K 8-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
X9317WS8IZ-2.7T1 Modele
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Tolerancja
±20%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
±300ppm/°C
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C