X9317WM8I-2.7 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 9
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 2 976
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 885
Potencjometry cyfrowe 10k Ohm 1 obwody 100 zaczepów W górę/w dół (U/D, INC, CS) Interfejs 8-MSOP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
X9317WM8I-2.7
Numer produktu DigiKey
X9317WM8I-2.7-ND
Producent
Numer produktu producenta
X9317WM8I-2.7
Opis
IC DIG POT 10K 8-MSOP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
X9317WM8I-2.7 Modele
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Opakowanie
Rurka
Tolerancja
±20%
Status części
Nieaktualne
Współczynnik temperaturowy (typ.)
±300ppm/°C
Obudowa dostawcy urządzenia
8-MSOP
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C