X9317US8Z-2.7
Numer produktu DigiKey
X9317US8Z-2.7-ND
Producent
Numer produktu producenta
X9317US8Z-2.7
Opis
IC DIG POT 50K 8-SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Potencjometry cyfrowe 50k Ohm 1 obwody 100 zaczepów W górę/w dół (U/D, INC, CS) Interfejs 8-SOIC
Modele EDA/CAD
X9317US8Z-2.7 Modele
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Opakowanie
Rurka
Tolerancja
±20%
Współczynnik temperaturowy (typ.)
±300ppm/°C
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Temperatura robocza
0°C - 70°C