TP65H030G4PQS-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TP65H030G4PQS-TR |
Opis | GANFET N-CH 650V 55.7A TOLL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Kanał N 650 V 55.7A (Tc) 192W (Tc) Montaż powierzchniowy TOLL |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) przy Id 4,8V przy 1mA |
Prod. | Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs 24.5 nC @ 12 V |
Seria | Vgs (maks.) ±20V |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds 1500 pF @ 400 V |
Status części Aktywny | Straty mocy (maks.) 192W (Tc) |
Typ FET | Temperatura robocza -40°C - 150°C (TJ) |
Technologia | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie dren-źródło (Vdss) 650 V | Obudowa dostawcy urządzenia TOLL |
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C | Obudowa / skrzynia |
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.) 12V | Bazowy numer produktu |
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs 41mOhm przy 30A, 12V |