TDPV1000E0C1-KIT
Welcome to the GaN Revolution!
TDPV1000E0C1-KIT
Numer produktu DigiKey
TDPV1000E0C1-KIT-ND
Producent
Numer produktu producenta
TDPV1000E0C1-KIT
Opis
EVAL BOARD FOR TPH3206PS
Kategoria
Moc - wyjściowa
1kW
Producent
Renesas Electronics Corporation
Prąd - wyjściowy
10A
Opakowanie
Zbiorcze
Topologia regulatora
Odwracający
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Częstotliwość - przełączania
100kHz