SLG59M1551V
Numer produktu DigiKey
1827-1074-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1827-1074-1-ND - Taśma cięta (CT)
1827-1074-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SLG59M1551V
Opis
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 4STDFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik/sterownik zasilania 1:1 Kanał N 2A 4-STDFN (1x1)
Kategoria
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
0,85V - 1,9V
Prod.
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rds wł. (typ.)
15,5mOhm
Status części
Aktywny
Typ wejścia
HCMOS
Typ przełącznika
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)