RV1S9960ACCSP-10YC#SC0
Numer produktu DigiKey
RV1S9960ACCSP-10YC#SC0-ND
Producent
Numer produktu producenta
RV1S9960ACCSP-10YC#SC0
Opis
OPTOISOLTR 7.5KV CMOS 8-LSDIP
Szczegółowy opis
Optoizolatory - wyjście logiczne 15Mbps HCMOS 7500Vrms 1 kanał 50kV/µs CMTI 8-LSDIP
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,55V
Prąd - stały przewodzenia (If) (maks.)
6mA
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Napięcie - izolacji
7500Vrms
50kV/µs
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,543", 13,80mm)
Typ wyjścia
HCMOS
Obudowa dostawcy urządzenia
8-LSDIP
Prąd - wyjściowy / kanał
10 mA