RV1S9260ACCSP-10YC#SC0
Numer produktu DigiKey
559-RV1S9260ACCSP-10YC#SC0-ND
Producent
Numer produktu producenta
RV1S9260ACCSP-10YC#SC0
Opis
OPTOISOLTR 5KV PUSH PULL 5-LSSO
Szczegółowy opis
Optoizolatory - wyjście logiczne 15Mbps Przeciwsobne, Totem Pole 5000Vrms 1 kanał 50kV/µs CMTI 5-LSSO
Kategoria
Prędkość danych
15Mbps
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,55V
Prąd - stały przewodzenia (If) (maks.)
20mA
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Napięcie - izolacji
5000Vrms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Odporność na stany nieustalone w trybie wspólnym (min.)
50kV/µs
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wejścia
Prąd stały
Obudowa / skrzynia
5-SMD, Gull Wing
Typ wyjścia
Przeciwsobne, Totem Pole
Obudowa dostawcy urządzenia
5-LSSO
Prąd - wyjściowy / kanał
10 mA