RV1S9060ACCSP-10YC#SC0
Numer produktu DigiKey
RV1S9060ACCSP-10YC#SC0-ND
Producent
Numer produktu producenta
RV1S9060ACCSP-10YC#SC0
Opis
OPTOISOLTR 5KV CMOS 5-LSO
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Optoizolatory - wyjście logiczne 15Mbps HCMOS 5000Vrms 1 kanał 50kV/µs CMTI 5-LSO
Kategoria
Prędkość danych
15Mbps
Producent
Renesas Electronics Corporation
Opóźnienie propagacji tpLH / tpHL (maks.)
60ns, 60ns
Opakowanie
Listwa
Czas narastania / opadania (typ.)
5ns, 5ns
Status części
Aktywny
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,55V
Liczba kanałów
1
Prąd - stały przewodzenia (If) (maks.)
20mA
Wejścia - strona 1/strona 2
1/0
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Napięcie - izolacji
5000Vrms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Odporność na stany nieustalone w trybie wspólnym (min.)
50kV/µs
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wejścia
Prąd stały
Obudowa / skrzynia
6-SOIC (szerokość 0,295", 7,50mm), 5 odprowadzeń
Typ wyjścia
HCMOS
Obudowa dostawcy urządzenia
5-LSO
Prąd - wyjściowy / kanał
10 mA