RJK6014DPP-A0#T2
Numer produktu DigiKey
559-RJK6014DPP-A0#T2-ND
Producent
Numer produktu producenta
RJK6014DPP-A0#T2
Opis
RJK6014DPP-A0#T2
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 600 V 16A (Ta) 35W (Tc) Otwór przelotowy TO-220FPA
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
45 nC @ 10 V
Opakowanie
Taca
Vgs (maks.)
±30V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1800 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
35W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
150°C
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220FPA
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
575mOhm przy 8A, 10V