Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Kanał N 600 V 10A (Ta) 30W (Tc) Otwór przelotowy TO-220FP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RJK6012DPP-E0#T2
Numer produktu DigiKey
RJK6012DPP-E0#T2-ND
Producent
Numer produktu producenta
RJK6012DPP-E0#T2
Opis
MOSFET N-CH 600V 10A TO220FP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RJK6012DPP-E0#T2 Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
920mOhm przy 5A, 10V
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
30 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±30V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1100 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
30W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220FP
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V