R7FS7G27G3A01CFP#AA0
Numer produktu DigiKey
R7FS7G27G3A01CFP#AA0-ND
Producent
Numer produktu producenta
R7FS7G27G3A01CFP#AA0
Opis
IC MCU 32BIT 3MB FLASH 100LQFP
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M4 Renesas Synergy™ S7 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 240MHz 3MB (3M x 8) FLASH 100-LFQFP (14x14)
Modele EDA/CAD
R7FS7G27G3A01CFP#AA0 Modele
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Prędkość
240MHz