R5F562N7ADLE#U0
Numer produktu DigiKey
R5F562N7ADLE#U0-ND
Producent
Numer produktu producenta
R5F562N7ADLE#U0
Opis
IC MCU 32BIT 384KB FLSH 145TFLGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RX RX600 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 100MHz 384K x 8 FLASH 145-TFLGA (9x9)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R5F562N7ADLE#U0 Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
64K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 3,6V
Status części
Nie do nowych projektów
Przetworniki danych
A/D 8x10/12b; D/A 2x10b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
RX
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
100MHz