R1EX24004ATAS0I#S0
Numer produktu DigiKey
559-R1EX24004ATAS0I#S0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
559-R1EX24004ATAS0I#S0CT-ND - Taśma cięta (CT)
559-R1EX24004ATAS0I#S0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
R1EX24004ATAS0I#S0
Opis
IC EEPROM 4KBIT I2C 8TSSOP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pamięć EEPROM Pamięci IC 4kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-TSSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
R1EX24004ATAS0I#S0 Modele
Kategoria
Interfejs pamięci
I2C
Prod.
Częstotliwość zegara
400 kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
5ms
Status części
Nieaktualne
Czas dostępu
900 ns
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Napięcie - zasilania
1,8V - 5,5V
Typ pamięci
Nieulotna
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)