NP100P06PDG-E1-AY
Numer produktu DigiKey
559-NP100P06PDG-E1-AYTR-ND - Taśma i szpula (TR)
559-NP100P06PDG-E1-AYCT-ND - Taśma cięta (CT)
559-NP100P06PDG-E1-AYDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NP100P06PDG-E1-AY
Opis
MOSFET P-CH 60V 100A TO263
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 60 V 100A (Tc) 1,8W (Ta), 200W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-263
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
NP100P06PDG-E1-AY Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
300 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
15000 pF @ 10 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
1,8W (Ta), 200W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
175°C (TJ)
Technologia
Klasa
Motoryzacja
Napięcie dren-źródło (Vdss)
60 V
Kwalifikacja
AEC-Q101
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
6mOhm przy 50A, 10V
Obudowa / skrzynia
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 1mA