Ilustracja dla ISL85005ADEMO1Z jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ISL85005ADEMO1Z
Numer produktu DigiKey
ISL85005ADEMO1Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
ISL85005ADEMO1Z
Opis
EVAL BOARD FOR ISL85005A
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Kategoria
Prąd - wyjściowy
5A
Producent
Renesas Electronics Corporation
Napięcie - wejściowe
7V - 15V
Opakowanie
Zbiorcze
Topologia regulatora
Obniżająca
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
500kHz
Cel główny
Przetwornik prąd stały/prąd stały, zmniejszający napięcie
Zawartość
Płytki
Wyjścia i typ
1 wyjście nieizolowane
Wykorzystywany układ scalony / część
ISL85005A
Napięcie - wyjściowe
5V