ISL8016IR33Z-T7A
Numer produktu DigiKey
ISL8016IR33Z-T7ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
ISL8016IR33Z-T7ACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
ISL8016IR33Z-T7A
Opis
IC REG BUCK 3.3V 6A 20QFN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 3,3V 1 Wyjście 6A 20-VFQFN, podkładka odsłonięta
Modele EDA/CAD
ISL8016IR33Z-T7A Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Prod.
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Prąd - wyjściowy
Status części
Nieaktualne
Częstotliwość - przełączania
525kHz - 3,9MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Tak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
20-QFN (3x4)
Napięcie - wejściowe (min.)
2,7V