ISL33002IUZ-T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 7 500
Arkusz danych
Bezpośrednie
Analog Devices Inc.
W magazynie: 93
Bezpośrednie
Analog Devices Inc.
W magazynie: 407
W magazynie: 496
W magazynie: 528
W magazynie: 169
W magazynie: 898
Bufor, akcelerator 2 Kanał 8-MSOP
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ISL33002IUZ-T
Numer produktu DigiKey
20-ISL33002IUZ-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
20-ISL33002IUZ-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
20-ISL33002IUZ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ISL33002IUZ-T
Opis
IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ISL33002IUZ-T Modele
Kategoria
Pojemność - wejściowa
10 pF
Producent
Napięcie - zasilania
2,3V - 5,5V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania
3mA
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Bufor, akcelerator
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Zastosowania
I2C - z przełączaniem podczas pracy
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)