ISL12027IV27Z jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Rohm Semiconductor
W magazynie: 5 495
Arkusz danych
Zegary czasu rzeczywistego (RTC) IC Zegar/kalendarz I2C, 2-przewodowe szeregowe 8-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ISL12027IV27Z
Numer produktu DigiKey
ISL12027IV27Z-ND
Producent
Numer produktu producenta
ISL12027IV27Z
Opis
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TSSOP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ISL12027IV27Z Modele
Kategoria
Interfejs
I2C, 2-przewodowe szeregowe
Producent
Renesas Electronics Corporation
Napięcie - zasilania
2,7V - 5,5V
Opakowanie
Rurka
Napięcie - zasilania, bateryjne
1,8V - 5,5V
Status części
Nieaktualne
Prąd - pomiaru czasu (maks.)
10µA - 20µA przy 2,7V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Zegar/kalendarz
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Funkcje
Alarm, rok przestępny, nadzorca, licznik czasu nadzoru
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm)