IDT71T75602S200PF
Numer produktu DigiKey
IDT71T75602S200PF-ND
Producent
Numer produktu producenta
IDT71T75602S200PF
Opis
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SRAM - synchroniczny, SDR (ZBT) Pamięci IC 18Mbit Równoległe 200 MHz 3.2 ns 100-TQFP (14x14)
Kategoria
Interfejs pamięci
Równoległe
Prod.
Częstotliwość zegara
200 MHz
Opakowanie
Taca
Czas dostępu
3.2 ns
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
2,375V - 2,625V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)