DF3069RX25WV
Numer produktu DigiKey
DF3069RX25WV-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF3069RX25WV
Opis
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100TQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
H8/300H H8® H8/300H Mikrokontrolery IC 16-bitowe 25MHz 512K x 8 FLASH
Kategoria
Liczba wejść-wyjść
70
Prod.
Rozmiar pamięci programów
Seria
Typ pamięci programów
FLASH
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
16K x 8
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
4,5V - 5,5V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 8x10b; D/A 2x8b
Procesor rdzenia
H8/300H
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Rozmiar rdzenia
16-bitowe
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
25MHz