DF3026X25V jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Texas Instruments
W magazynie: 1 000
Arkusz danych
H8/300H H8® H8/300H Mikrokontrolery IC 16-bitowe 25MHz 256K x 8 FLASH
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DF3026X25V
Numer produktu DigiKey
DF3026X25V-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF3026X25V
Opis
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Liczba wejść-wyjść
70
Prod.
Rozmiar pamięci programów
Seria
Typ pamięci programów
FLASH
Opakowanie
Taca
Rozmiar RAM
8K x 8
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Przetworniki danych
A/D 8x10b; D/A 2x8b
Procesor rdzenia
H8/300H
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Rozmiar rdzenia
16-bitowe
Temperatura robocza
-20°C - 75°C (TA)
Prędkość
25MHz