DF2378RVFQ34V
Numer produktu DigiKey
DF2378RVFQ34V-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF2378RVFQ34V
Opis
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 144LQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
H8S/2000 H8® H8S/2300 Mikrokontrolery IC 16-bitowe 34MHz 512K x 8 FLASH 144-LQFP (20x20)
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
32K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3V - 3,6V
Status części
Nieaktualne
Przetworniki danych
A/D 16x10b; D/A 6x8b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Zewnętrzny
Procesor rdzenia
H8S/2000
Temperatura robocza
-20°C - 75°C (TA)
Rozmiar rdzenia
16-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
34MHz