D13008VF25V
Numer produktu DigiKey
D13008VF25V-ND
Producent
Numer produktu producenta
D13008VF25V
Opis
IC MCU 16BIT ROMLESS 100QFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
H8/300H H8® H8/300H Mikrokontrolery IC 16-bitowe 25MHz ROMless 100-QFP (14x14)
Kategoria
Liczba wejść-wyjść
35
Prod.
Typ pamięci programów
ROMless
Seria
Rozmiar RAM
4K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3V - 3,6V
Status części
Nieaktualne
Przetworniki danych
A/D 8x10b; D/A 2x8b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
H8/300H
Temperatura robocza
-20°C - 75°C (TA)
Rozmiar rdzenia
16-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
25MHz