D12670VFC33V
Numer produktu DigiKey
D12670VFC33V-ND
Producent
Numer produktu producenta
D12670VFC33V
Opis
IC MCU 16BIT ROMLESS 144QFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
H8S/2600 H8® H8S/2600 Mikrokontrolery IC 16-bitowe 33MHz ROMless 144-QFP (20x20)
Kategoria
Liczba wejść-wyjść
115
Rozmiar RAM
8K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 12x10b; D/A 4x8b
Procesor rdzenia
H8S/2600
Temperatura robocza
-20°C - 75°C (TA)
Prędkość
33MHz