D12320VF25IV
Numer produktu DigiKey
D12320VF25IV-ND
Producent
Numer produktu producenta
D12320VF25IV
Opis
IC MCU 16BIT ROMLESS 128QFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
H8S/2000 H8® H8S/2300 Mikrokontrolery IC 16-bitowe 25MHz ROMless 128-QFP (14x20)
Kategoria
Liczba wejść-wyjść
86
Rozmiar RAM
4K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 8x10b; D/A 2x8b
Procesor rdzenia
H8S/2000
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
25MHz