D12320VF20V
Numer produktu DigiKey
D12320VF20V-ND
Producent
Numer produktu producenta
D12320VF20V
Opis
IC MCU 16BIT ROMLESS 128QFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
H8S/2000 H8® H8S/2300 Mikrokontrolery IC 16-bitowe 20MHz ROMless 128-QFP (14x20)
Kategoria
Liczba wejść-wyjść
86
Prod.
Typ pamięci programów
ROMless
Seria
Rozmiar RAM
4K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,7V - 3,6V
Status części
Nieaktualne
Przetworniki danych
A/D 8x10b; D/A 2x8b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
H8S/2000
Temperatura robocza
-20°C - 75°C (TA)
Rozmiar rdzenia
16-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
20MHz