CMQ82C55AZ
Numer produktu DigiKey
CMQ82C55AZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMQ82C55AZ
Opis
IC XPNDR PARALLEL 44MQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ekspandery wejścia/wyjścia 24 Równoległe 44-MQFP (10x10)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CMQ82C55AZ Modele
Kategoria
Typ wyjścia
Otwarty dren
Producent
Renesas Electronics Corporation
Prąd - wyjściowy źródła/wpływu
2,5mA
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania
4,5V - 5,5V
Status części
Ostatnio kupiono
Temperatura robocza
0°C - 70°C