AT25SF081B-SSHD-B
Numer produktu DigiKey
1265-AT25SF081B-SSHD-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
AT25SF081B-SSHD-B
Opis
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FLASH - NOR Pamięci IC 8Mbit SPI - poczwórne we/wy 108 MHz 8-SOIC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AT25SF081B-SSHD-B Modele
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI - poczwórne we/wy
Prod.
Częstotliwość zegara
108 MHz
Opakowanie
Rurka
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
50µs, 800µs
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
2,5V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TC)