AT25SF041B-MAHD-T
Numer produktu DigiKey
1695-AT25SF041B-MAHD-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1695-AT25SF041B-MAHD-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
1695-AT25SF041B-MAHD-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AT25SF041B-MAHD-T
Opis
IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8UDFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
FLASH - NOR Pamięci IC 4Mbit SPI - poczwórne we/wy 108 MHz 8-UDFN (2x3)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AT25SF041B-MAHD-T Modele
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI - poczwórne we/wy
Prod.
Częstotliwość zegara
108 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
50µs, 2,4ms
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
2,5V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TC)