AT25SF041-SHD-T jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 3 665
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 29 165
Arkusz danych
Winbond Electronics
FLASH - NOR Pamięci IC 4Mbit SPI - poczwórne we/wy 104 MHz 8-SOIC
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AT25SF041-SHD-T
Numer produktu DigiKey
1265-1130-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1265-1130-1-ND - Taśma cięta (CT)
1265-1130-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AT25SF041-SHD-T
Opis
IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Interfejs pamięci
SPI - poczwórne we/wy
Prod.
Częstotliwość zegara
104 MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Czas cyklu zapisu - słowo, strona
5µs, 2,5ms
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
2,5V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Zweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TC)