RPMB15-3.0-EVM-1
Numer produktu DigiKey
945-RPMB15-3.0-EVM-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
RPMB15-3.0-EVM-1
Opis
EVAL BOARD FOR RPMB153.0
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Kategoria
Prąd - wyjściowy
3A
Producent
Recom Power
Napięcie - wejściowe
16V - 36V
Opakowanie
Skrzynka
Topologia regulatora
Obniżająca
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
1,4MHz
Cel główny
Przetwornik prąd stały/prąd stały, zmniejszający napięcie
Zawartość
Płytki
Wyjścia i typ
1 wyjście nieizolowane
Wykorzystywany układ scalony / część
RPMB15-3,0
Napięcie - wyjściowe
15V